کتاب سیستم های کنترل خطی دکترخاکی صدیق

مطالب دیگر:
📖معیار های شادی📖پاورپوینت با موضوع خريد برق از مولدهای مقیاس کوچک📖پاورپوینت با موضوع خصوصيات سيستم هاي آبياري باراني📖پاورپوینت با موضوع خوشه های صنعتی و طرح ریزی کارآفرینی📖ویژگیهای فردی📖پاورپوینت با موضوع دانشگاه صنعت نفت📖هدف از عدالت اجتماعي📖پاورپوینت با موضوع درس ایمپلنتهای پزشکی📖هشت روش موثر در بازسازي حافظه📖همجنس گرایی📖پاورپوینت با موضوع دستگاه آبفشان دوار📖پاورپوینت با موضوع دعا و نيايش📖همه‌گيرشناسي، سبب‌شناسي و مداخلات پيشگيرانه در اختلالات رواني📖هنجارها و ناهنجار هاي موجود در جامعه و نقش آن برزندگي جوانان📖پاورپوینت با موضوع دین باوری و دین مداری📖هوش عاطفي در تعليم و تربيت📖هوش و عوامل موثر در کم هوشی📖پاورپوینت با موضوع دینامیک قطار📖هوش هاي متفاوت📖هوش هيجاني ابزاري نوين در مديريت بازار📖پاورپوینت با موضوع رمزنگاري متقارن📖هوش،تعریف های مختلف و بهره هوشی📖بررسی کامل هویت📖پاورپوینت با موضوع روش تحقيق با رويكردي به پايان نامه و مقاله نويسي📖هيجان
کنترل خطی خاکی صدیق خواجه نصیر,دانلود کتاب کنترل خطی,سیستم های کنترلی,دانلود کتاب کنترل مدرن,کنترل خطی, تحلیل پاسخ فرکانسی,مکان ریشه های,نظر دانشگاه خواجه نصیر,خرید کتاب کنترل خطی,کنترل مدرن,دانلود کتاب مهندسی برق,کتاب سیستم های کنترلی, س|39005579|len

:

فهرست :
فصل ۱ : اشنایی با سیستم های کنترل
فصل ۲ : نمایش سیستم های کنترل خطی
فصل ۳ : تحلیل عملکرد گذرا و ماندگار سیستم های کنترل
فصل ۴ : مکان ریشه
فصل ۵ : تحلیل پاسخ فرکانسی
فصل ۶ : روش های جبران سازی سیستم های کنترل
فصل ۷ : تحلیل و طراحی سیستم های کنترل در فضای حالت

علی خاکی صدیق رئیس دانشگاه صنعتی خواجه نصیر الدین طوسی واستاد گروه کنترل دانشکده برق دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی است. وی تاکنون ۱۲ جلد کتاب در زمینه‌های مختلف مهندسی کنترل و سیستم ترجمه و تالیف نموده‌است. برخی از این کتاب‌ها بارها به چاپ رسیده و هم اکنون در دانشگاه‌های داخل کشور مورد استفاده دانشجویان مهندسی کنترل است. مرتبهٔ علمی او استاد تمام است و دروس کنترل مدرن برای دورهٔ کارشناسی و درس‌های کنترل سیستم‌های چندمتغیره و کنترل تطبیقی را در دانشگاه‌های صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی، تهران و همچنین چند دانشگاه دیگر در شهر تهران تدریس می‌کند.

علی خاکی صدیق عضو کمیته‌های برگزار کنندهٔ کنفرانس‌های برق، ماشین بینائی و پردازش تصویر و هیئت تحریریهٔ چندین مجلهٔ مهندسی است. دیگر مسئولیت او طراحی سوالات کنکورهای کارشناسی ارشد و دکتری از سال ۱۳۶۹ می‌باشد.

زمینه‌های اصلی تحقیقاتی او سیستم‌های کنترل چند متغیره مقاوم و تطبیقی و کاربرد سیستم‌های کنترل است که توسط او تاکنون بیش از ۷۰ مقاله در مجلات و ۱۳۰ مقاله در کنفرانس‌های علمی ارائه شده‌است.علی خاکی صدیق از سال ۱۳۸۲ الی ۱۳۸۶ نیز ریاست دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی را دارا بوده‌است. وی همچنین از تاریخ ۱۴ آبان ۱۳۹۲ ریاست دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی را برای بار دوم بر عهده گرفت.